انواع پمپ بتن شوئینگ

پمپ بتن زمینی چیست ؟

مقالات
بازدید: 4952

پمپ بتن هوایی چیست ؟

مقالات
بازدید: 7884

انواع پمپ بتن شوئینگ

مقالات
بازدید: 6723

انواع پمپ بتن

 
با صرف نظر از تفاوت ظرفیت، اصلی ترین تفاوت بین انواع پمپ های بتن، تجهیزات اضافی است که ه همراه آن ها ارائه می شود.
برای مثال چگونگی حمل و نقل آن. برای مثال مواردی که به پمپ بتن ها اضافه می شود عبارتند از:
 
حمل و نقل - وسیله نقلیه اختصاصی برای حمل و قرارگیری پمپ روی آن
 Boom - یک آپشن اختصاصی متصل به پمپ
حتی کامیون میکسر - برای ذخیره و تأمین بتن.
 
پمپ های بتنی سیار ، معروف به Truck Mounted Mobile ، از یک پمپ بتن و از یک بوم قرارگیری بر روی یک شاسی کامیون استفاده می کند. پمپ بتن های سیار می توانند رنجی دارای 20 متر تا ارتفاع بیش از 60 متر را ساپورت کنند.
مزیت پمپ متحرک این است که می تواند در محل یک پروژه قرار گیرد و خیلی سریع بتن را به هر نقطه از محدوده پروژه پمپ کند. این امر باعث می شود پمپ های بوم متحرک در گسترده ترین پروژه های ساختمانی نیز بسیار محبوب باشند ، زیرا می توانند با حجم بسیار بالا به سرعت به هر کجا که بتن نیاز باشد، با حداقل نیاز نیروی کار، بتن پمپاژ کنند.
 
 

پمپ بتن ثابت زمینی

 
پمپ بتن استاتیک ، بر روی یک تریلر نصب می شود و نیاز به یک خط لوله جداگانه برای انتقال بتن دارد. خط لوله پمپ بتن شامل یک سری لوله های فولادی یا لاستیکی می باشد که به عنوان شیلنگ های قرار دادن بتن نیز شناخته می شود، بهم متصل شده و به صورت دستی به خروجی پمپ متصل می شوند. انتهای دیگر لوله می تواند به یک بوم جداگانه وصل شود که اجازه می دهد تا بتن با دقت یک منطقه وسیع را پوشش دهد یا ممکن است کار، فقط با یک شیلنگ لاستیکی به صورت دستی به پایان برسد. پمپ استاتیک باید بکسل شود یا جداگانه به محل پروژه منتقل شود.
 
مزیت پمپ ایستا این است که خط لوله را می توان به هر اندازه ای که می خواهیم دور یا نزدیک پروژه متصل کنیم. شاید صدها متر پایین یا حتی کیلومترها دورتر باشد.
در نتیجه پمپ های استاتیک را برای پروژه های تونل زنی و ساخت و ساز ساختمان های بلند ضروری می کند. پمپ های بتن استاتیک دارای ظرفیت بسیار بیشتری نسبت به پمپ های سیار هستند.
 

پمپ بتن ثابت سوار بر کامیون

یک پمپ استاتیک را می توان بر روی یک شاسی کامیون سوار کرد اما بدون boom ، و در نتیجه یک پمپ بتونی استاتیک شوئینگ ایجاد می کند. اینها برای بسیاری از مشاغل سریع که ممکن است به آن رونق نرسد مناسب هستند.
این مدل ممکن است برای حیاط پشتی یک خانه یا باغ که تنها راه عبور لوله از داخل یا دور ساختمان است، کاربردی باشد. یک پمپ استاتیک معمولی باید با کامیون Hiab بکسل و تحویل داده شود.
این پمپ بتن، دارای ظرفیت برای حداکثر 100 متر خط لوله و سایر لوازم جانبی است بنابراین همه چیز در یک مکان قرار دارد و به اپراتور اجازه می دهد تا به محض اتمام کار، مستقیماً به کار بعدی برسد.
 
 

 مزایای پمپ بتن شوئینگ 

Advantages of Schwing Concrete Pumps
 
شوئینگ مجموعه کاملی از پمپ های بتن را برای فروش با ماشین آلات همه کاره ارائه می دهد تا هر کاربردی را پوشش دهد. دلایل بی شماری برای استفاده از شوئینگ وجود دارد. در اینجا لیستی از ویژگی ها و مزایای استفاده از پمپ های بتنی شوئینگ آورده شده است:
 
  • طراحی شده توسط مهندسی دقیق آلمان و ایالات متحده.
  • شویینگ دهه ها در زمینه طراحی و تولید تجهیزات بتنی سابقه دارد و کار کرده است.
  • شویینگ پمپ بتن سیلندر دوقلو هیدرولیک استاندارد را که امروزه بسیار کاربرد دارد را اختراع کرد
  • شوینگ شیر راک را اختراع و ثبت کرد
  • شویینگ، شیر راک را که داراری  سایش کم و قابلیت اطمینان بیشتری است را فراهم می کند. در نتیجه بتن بیشتری بین سرویس و تعویض قطعات پمپ می شود.
  • اگر مدارهای هیدرولیکی را باز کنید، منجر به صرفه جویی در مصرف سوخت می شود.
  • در نتیجه با گازوئیل کمتری بنن بیشتری پمپ می شود.
  • دارای کنترل های برقی و از راه دور چند منظوره است  بتن را در مکان مورد نیاز سریع و آسان و دقیق پمپ می کند.
  • مهندسین واجد شرایط در هر لحظه در دسترس هستند و می توانید از آنها  کمک بگیرید.
  • قطعات یدکی  همه موجود هستند و در صورت نیاز به قطعات ، به سرعت به آن دسترسی خواهید داشت.
 

انواع پمپ بتن شوئینگ

در شاهپور شوئینگ، ما طیف وسیعی از پمپ های بتن شوئینگ را ارائه می دهیم. در زیر پمپ بتتن های شوئینگ را بررسی می کنیم.
 

 پمپ بتن سوار بر کامیون سیار شوئینگ 

پمپ های بتنی سوار بر کامیون سیار ، از دو محور S20 با 20 متر دسترسی عمودی تا 5 محور  S61SX با یک مساحت بزرگ که در آن می تواند بتن و یک ارتفاع عمودی 61 متری را قرار دهد پوشش دهد. با طیف وسیعی از طول رونق و پیکربندی ، این ماشین آلات همه کاره محبوب برای اکثر پروژه های بتن ریزی از جمله ساختمانهای بلند تا متوسط ، پایه ها ، اسلب ها و بسیاری از پروژه های مهندسی عمران ایده آل هستند.
 
 
این ماشین آلات از SP305 ، ایده آل برای تمام پایه ها و اسلب های مسکونی تا SP8800 است که بتن را به بالای بلندترین سازه های جهان پمپ می کند. با این مدل می توان به جای داشتن یک بوم داخلی با طول از پیش تعیین شده، لوله ای با هر طول به لوله متصل کرد تا بتن را به صورت مستقیم یا توسط یک بوم جداگانه قرارداد.
 
Schwing Stationary Truck Mounted Pump
 

 پمپ بتن ثابت شوئینگ

سری SPT مانند پمپ های تریلر ما هستند اما بر روی یک شاسی کامیون به انتخاب شما سوار شده اند. مهندسان ما نه تنها نصب این موارد را روی طیف وسیعی از شاسی ها انجام می دهند ، بلکه تنظیمات آن ار برای شما به گونه ای تنظیم می کنند که شامل ذخیره سازی برای همه لوله ها و سایر لوازم جانبی شما باشد. بنابراین شما همیشه هر آنچه را که لازم دارید شامل لوازم جانبی رئال در یک پمپ بتن سیار دارید.
 

کامیون میکسر پمپ بتن 

این ماشین ها که میکسر کامیون ، پمپ بتن و بوم قرارگیری را در یک بسته قرار می دهند برای تأمین بتن به خصوص در سایت های کوچک ساختمانی با روشی سریع ، ساده و مقرون به صرفه ایده آل هستند. بازدید: 6723تاریخ انتشار : 1399/11/07